Punktacja

Dodatkowe informacje

  1. Konkurs trwa od 03.08.2020 do 30.08.2020
  2. By otrzymać punkty za aktywność musi minąć minimum 30 minut od zakończenia poprzedniej aktywności. Nie musisz jednak czekać – punkty za kilometry naliczają się zawsze.
  3. Przejazdy punktowane są tylko i wyłącznie jeśli ich punkt startu lub końca znajduje się w promieniu 50 km od Centrum Handlowego Vivo! Krosno (punkt lat long: 49.6769977, 21.7736239).
  4. Aplikacja sama wykryje trasę zakończoną obok Centrum Handlowego Vivo! Krosno i doda dodatkowych 30 punktów. Maksymalnie 2 razy dziennie i maksymalnie 10 razy w tygodniu, od poniedziałku do niedzieli. Promień wokół Centrum Handlowego wynosi ok. 250 metrów.
  5. Trasy są weryfikowane przez algorytm Activy oraz sędziów pod względem poprawności (np. jazda samochodem). W razie wykrycia aktywności innej niż rower, uczestnik może zostać usunięty z konkursu decyzją Activy.
  6. Aby aktywność otrzymała punkty w danej edycji, musi zostać zakończona w czasie jej trwania czyli przed godziną 23:59. Trasy wgrywane z urządzeń GPS (Garmin, Polar) oraz aplikacji Strava połączonej z Activy powinny zostać zaimportowane przed końcem edycji. Zalecamy, by nie czekać do ostatniej chwili, ponieważ synchronizacja może potrwać dłużej.
  7. Wyniki w zakładce Rankingów uwzględniają tylko aktywności wykonane w trakcie aktywnych edycji konkursu. Aby sprawdzić swój wynik w klasyfikacji generalnej należy kliknąć w ranking "Wszyscy", następnie w lewym górnym rogu w prostokąt z nazwą bieżącej edycji i tam na liście rozwijanej wybrać "Klasyfikacja Generalna".
  8. Jeśli łączysz Activy z urządzeniami Garmin, Polar lub ze Stravą pamiętaj, że w Activy pojawią się jedynie trasy wykonane od momentu połączenia obu aplikacji. Historyczne trasy sprzed połączenia nie zostaną uwzględnione, nawet jeśli zostały wykonane w trakcie konkursu.
  9. Jeśli przesyłasz trasy z urządzenia GPS do Activy przez Stravę pamiętaj, by robić to regularnie. Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia zawodnika, który zaimportuje jednocześnie zbyt wiele tras (np. z okresu 2 tygodni). Dodatkowo narażasz się wtedy na przekroczenie limitów połączenia Activy ze Stravą i nieuwzględnienia przejazdów.
  10. Szczegółowy Regulamin konkursu znajdziesz tutaj.