Punktacja

Punkty za passę czyli kolejne dni z rzędu na rowerze

Nagrody za BikeCoiny

Każde punkty, które zdobędziesz w grze zamieniane są na rowerową walutę BikeCoin. Możesz ją wymieniać na specjalne nagrody i zniżki od partnerów wyzwania. Wejdź w Rankingi, kliknij niebieski guzik, a następnie wejdź w zakładkę "SKLEP".

Dodatkowe informacje

  1. Punkty zaliczane są jedynie podczas aktywnej edycji konkursu. Przed jej startem (np. w rozgrzewce) przejazdy nie są punktowane.
  2. By otrzymać punkty za przejazd musi minąć minimum 20 minut od zakończenia poprzedniego przejazdu. Nie musisz jednak czekać – punkty za kilometry naliczają się zawsze.
  3. Aplikacja sama wykryje trasę zakończoną obok miejsca pracy i zaliczy ją jako przejazd bonusowy, maksymalnie 2 razy dziennie i maksymalnie 10 razy w tygodniu od poniedziałku do niedzieli. Promień wokół biura wynosi ok. 350 metrów.
  4. Punkty za passę przyznawane są w obrębie trwającej edycji. Po zakończeniu edycji budujesz swoją passę od nowa.
  5. Aby przejazd otrzymał punkty w danej edycji musi zostać zakończony w czasie jej trwania czyli przed godziną 23:59. Trasy wgrywane z urządzeń GPS do aplikacji Strava połączonej z Activy powinny zostać zaimportowane przed końcem edycji. Zalecamy, by nie czekać do ostatniej chwili, ponieważ synchronizacja może potrwać dłużej.
  6. Konkurs podzielony jest na edycje. Po zakończeniu każdej z nich punkty zaczynają liczyć się na nowo, od zera. W aplikacji znajdziesz bieżące wyniki edycji oraz ich sumę w formie klasyfikacji generalnej.
  7. Wyniki w zakładce „Mój Profil” są Twoimi wynikami personalnymi, niezależnie od trwania konkursu. Statystyki widoczne w zakładce Rankingów mogą się od nich różnić, ponieważ uwzględniają tylko przejazdy wykonane w trakcie aktywnych edycji konkursu.
  8. Jeśli łączysz Activy ze Stravą pamiętaj, że w Activy pojawią się jedynie trasy wykonane od momentu połączenia obu aplikacji. Historyczne trasy sprzed połączenia nie zostaną uwzględnione, nawet jeśli zostały wykonane w trakcie konkursu.
  9. Jeśli przesyłasz trasy z urządzenia GPS do Activy przez Stravę pamiętaj, by robić to regularnie. Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia zawodnika, który zaimportuje jednocześnie zbyt wiele tras (np. z okresu 2 tygodni). Dodatkowo narażasz się wtedy na przekroczenie limitów połączenia Activy ze Stravą i nieuwzględnienia przejazdów.
  10. Pełen regulamin konkursu znajdziesz TUTAJ