Punkty za pokonane kilometry

 

2 pkt

Za każdy kilometr zapisanej trasy na kołach ( np. rowerem, na rolkach, deskorolce), dłuższej niż 1,5 km. To co, tym razem dłuższa wycieczka?

6 pkt

Za każdy kilometr zapisanej trasy na nogach (np. biegu, spaceru, treningu Nordic Walking) , dłuższej niż 1,5 km.

 

Dodatkowe punkty za wykonaną aktywność

 

10 pkt

Dodatkowo za każdą aktywność na nogach lub na kołach, dłuższą niż 1,5 km, po min. 30 minutach od poprzedniej aktywności. Maksymalnie za 2 pierwsze przejazdy na kołach w ciągu dnia i 2 pierwsze biegi/spacery.

 

Zgarnij bonus za zaproszenie do konkursu!

Zaproś znajomego do rywalizacji, a jeśli dołączy, to oboje otrzymacie po 100 dodatkowych punktów.  

 1. Wejdź w ikonę pucharu > prawy górny róg — ikona ludzika z plusem
 2. Wyślij link do znajomego
 3. Po dołączeniu otrzymasz dodatkowe 100 pkt do rankingu rowerowego (oraz generalnego)
 4. Możesz wysłać zaproszenie, tyle razy ile chcesz

Akcja bonusowa trwa od 1 do 7  września. Motywujcie się wzajemnie do regularnej aktywności!

Premie za passę, czyli kolejne aktywne dni z rzędu

Punkty za passę naliczane są łącznie dla wszystkich rodzajów aktywności.
Aby otrzymać punkty za regularność, należy zapisywać dowolne aktywności (na nogach lub na kołach)  kolejne dni z rzędu.

 

Wiemy, jak ważna jest integracja oraz zdrowa rywalizacja między pracownikami, dlatego zapraszamy również wszystkie firmy do stworzenia zespołu w wyzwaniu RakReaton.  Możecie świetnie się bawić, a przy okazji realnie wspierać i pomagać dzieci i nastolatków z kliniki onkologii dziecięcej Przylądek Nadziei.

Jak założyć zespół firmowy w RakReatonie i wspierać dzieciom chore na nowotwory?

 1. Zgłoś swoją firmę do zabawy. Skontaktuj się z Bernadettą Kędrą, tel.: + 48 539 095 571, albo napisz: bernadetta.kedra@naratunek.org
 2. Wpłać wpisowe – 15 tysięcy złotych na rzecz dzieci chorych na nowotwory.
 3. Otrzymasz dedykowany zespół firmowy w rywalizacji Rakreaton oraz pakiet materiałów promocyjnych.
 4. Zaproś pracowników, wspólnie realizujcie cel, a na koniec otrzymasz statystyki zespołu.

Wolontariusze fundacji  LOTTO - zespoł

Jest to zespół dedykowany wolontariuszom Fundacji LOTTO. 

 1. Zbierz grupę maksymalnie 20 osób, tak aby połączyć siły w rywalizacji z innymi zespołami.
 2. Wejdź w widok rankingów (Puchar na dole strony) > Grupowe > Wolontariusze Fundacji LOTTO - Zespoły. Tutaj znajdziesz listę już utworzonych zespołów: dołącz do jednego z nich lub wybierz przycisk „Stwórz zespół”.
 3. Możesz nadać swojej drużynie nazwę i logo oraz wysłać znajomym link z zaproszeniem do dołączenia.

Zespoły

Każdy może mieć swój zespół. Rywalizujemy nie tylko indywidualnie, ale też między zespołami!

 1. Zbierz grupę do 7 osób, tak aby w dniu startu móc połączyć siły w rywalizacji z innymi zespołami.
 2. Wejdź w widok rankingów (Puchar na dole strony) > Grupowe > Zespoły. Tutaj znajdziesz listę już utworzonych zespołów: dołącz do jednego z nich lub wybierz przycisk „Stwórz zespół”.
 3. Możesz nadać swojej drużynie nazwę i logo oraz wysłać znajomym link z zaproszeniem do dołączenia.

Dobrowolne wsparcie

Dodatkowo możesz wesprzeć dzieci i nastolatków z oraz ich rodziny dobrowolnym datkiem poprzez oficjalną stronę fundacji.

 1. Punkty zaliczane są jedynie podczas aktywnej edycji konkursu 01.09-30.09. Przed jej startem (np. w rozgrzewce) aktywności nie są punktowane. Żeby zapisać trasę, musi ona mierzyć przynajmniej 1,5 km.

 2. Liczą się tylko aktywności zapisane w Activy po dołączeniu użytkownika do wyzwania w aplikacji. Nie jest możliwe dodanie tras wcześniejszych, nawet jeżeli były one wykonane już w trakcie trwania konkursu. 

 3. Wszystkie aktywności są weryfikowane przez algorytmy aplikacji. Należy włączać zapis trasy tylko w momencie jej wykonywania. Jeśli zmieniasz środek komunikacji, zakończ lub zatrzymaj zapis trasy - w przeciwnym wypadku takie aktywności zostaną usunięte.

 4. By otrzymać punkty za aktywność musi minąć minimum 30 minut od zakończenia poprzedniej aktywności. Nie musisz jednak czekać – punkty za kilometry naliczają się zawsze (dla aktywności powyżej 1,5 km).

 5. Nie zapisuj aktywności w budynkach - błędy sygnału GPS mogą spowodować usunięcie takich tras.

 6. Aby aktywność otrzymała punkty w danej edycji, musi zostać zakończona w czasie jej trwania, czyli przed godziną 23:59. Trasy wgrywane z urządzeń GPS (Garmin, Polar) oraz aplikacji Strava połączonej z Activy powinny zostać zaimportowane przed końcem edycji. Zalecamy, by nie czekać do ostatniej chwili, ponieważ synchronizacja może potrwać dłużej.

 7. Wyniki w zakładce „Mój Profil” są Twoimi wynikami personalnymi, niezależnie od trwania konkursu. Statystyki widoczne w zakładce Rankingów mogą się od nich różnić, ponieważ uwzględniają tylko aktywności wykonane w trakcie aktywnych edycji konkursu.

 8. Jeśli łączysz Activy z urządzeniami Garmin, Polar lub ze Stravą pamiętaj, że w Activy pojawią się jedynie trasy wykonane od momentu połączenia obu aplikacji. Historyczne trasy sprzed połączenia nie zostaną uwzględnione, nawet jeśli zostały wykonane w trakcie konkursu. Listę aktywności, które wliczają się do statystyk konkursu w danej kategorii (rower/bieganie) po synchronizacji urządzeń z Activy znajdziesz TUTAJ.

 9. Jeśli przesyłasz trasy z urządzenia GPS do Activy przez Stravę pamiętaj, by robić to regularnie. Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia zawodnika, który zaimportuje jednocześnie zbyt wiele tras (np. z okresu 5 dni). Dodatkowo narażasz się wtedy na przekroczenie limitów połączenia Activy ze Stravą i nieuwzględnienia przejazdów.

 10.  Więcej informacji znajdziesz TUTAJ