Punkty za pokonane kilometry

Punkty są naliczane jedynie dla tras rozpoczętych lub zakończonych w promieniu 50 km od Centrum Handlowego VIVO! Krosno (Bieszczadzka 29, 38-400 Krosno).

Za każdy kilometr zapisanej trasy rowerem dłuższej niż 1,5 km. To co, tym razem dłuższa wycieczka?

Dodatkowe punkty za wykonaną aktywność

Dodatkowo za każdy przejazd dłuższy niż 1,5 km, po min. 30 minutach od poprzedniej aktywności. Maksymalnie za 4 pierwsze aktywności na kołach w ciągu dnia wykonane zgodnie z zasadami.

Bonus za aktywną drogę z lub do Centrum Handlowego VIVO! Krosno

Za aktywną trasę z lub do pracy dłuższą niż 1,5 km z zachowaniem 30-minutowej przerwy od poprzednich aktywności. Trasa musi zakończyć się lub rozpocząć w pobliżu Centrum Handlowego VIVO! Krosno. Maksymalnie 2 razy dziennie.

 1. Punkty zaliczane są jedynie podczas aktywnej edycji konkursu. Przed jej startem (np. w rozgrzewce) aktywności nie są punktowane. Żeby zapisać trasę, musi ona mierzyć przynajmniej 1,5 km.

 2. Punkty są przyznawane jedynie za aktywności powyżej 1,5 km rozpoczęte lub zakończone w promieniu 50 km od Centrum Handlowego VIVO! Krosno (Bieszczadzka 29, 38-400 Krosno).

 3. Liczą się tylko aktywności zapisane w Activy po dołączeniu użytkownika do wyzwania w aplikacji. Nie jest możliwe dodanie tras wcześniejszych, nawet jeżeli były one wykonane już w trakcie trwania konkursu. 

 4. Wszystkie aktywności są weryfikowane przez algorytmy aplikacji. Należy włączać zapis trasy tylko w momencie jej wykonywania. Jeśli zmieniasz środek komunikacji, zakończ lub zatrzymaj zapis trasy - w przeciwnym wypadku takie aktywności zostaną usunięte.

 5. By otrzymać punkty za aktywność musi minąć minimum 30 minut od zakończenia poprzedniej aktywności. Nie musisz jednak czekać – punkty za kilometry naliczają się zawsze (dla aktywności powyżej 1,5 km).

 6. Bonus za dojazd do Centrum Handlowego VIVO! Krosno przyzna się automatycznie, jeśli zachowane zostały wszystkie opisane wyżej zależności.

 7. Nie zapisuj aktywności w budynkach - błędy sygnału GPS mogą spowodować usunięcie takich tras.

 8. Aby aktywność otrzymała punkty w danej edycji, musi zostać zakończona w czasie jej trwania, czyli przed godziną 23:59. Trasy wgrywane z urządzeń GPS (Garmin, Polar) oraz aplikacji Strava połączonej z Activy powinny zostać zaimportowane przed końcem edycji. Zalecamy, by nie czekać do ostatniej chwili, ponieważ synchronizacja może potrwać dłużej.

 9. Wyniki w zakładce „Mój Profil” są Twoimi wynikami personalnymi, niezależnie od trwania konkursu. Statystyki widoczne w zakładce Rankingów mogą się od nich różnić, ponieważ uwzględniają tylko aktywności wykonane w trakcie aktywnych edycji konkursu.

 10. Jeśli łączysz Activy z urządzeniami Garmin, Polar lub ze Stravą pamiętaj, że w Activy pojawią się jedynie trasy wykonane od momentu połączenia obu aplikacji. Historyczne trasy sprzed połączenia nie zostaną uwzględnione, nawet jeśli zostały wykonane w trakcie konkursu. Listę aktywności, które wliczają się do statystyk konkursu w danej kategorii (rower/bieganie) po synchronizacji urządzeń z Activy znajdziesz TUTAJ.

 11. Jeśli przesyłasz trasy z urządzenia GPS do Activy przez Stravę pamiętaj, by robić to regularnie. Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia zawodnika, który zaimportuje jednocześnie zbyt wiele tras (np. z okresu 5 dni). Dodatkowo narażasz się wtedy na przekroczenie limitów połączenia Activy ze Stravą i nieuwzględnienia przejazdów.

 12. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.