Punkty za pokonane kilometry

 

4 pkt

Za każdy kilometr zapisanej trasy na kołach ( np. rowerem), dłuższej niż 1,5 km. To co, tym razem dłuższa wycieczka?

8 pkt

Za każdy kilometr zapisanej trasy na nogach (np. biegu, spaceru, treningu Nordic Walking) , dłuższej niż 1,5 km.

 

Dodatkowe punkty za wykonaną aktywność

 

10 pkt

Dodatkowo za każdą aktywność na nogach lub na kołach dłuższą niż 1,5 km, po min. 30 minutach od poprzedniej aktywności. Maksymalnie za 2 pierwsze przejazdy na rowerze w ciągu dnia i 2 pierwsze biegi/spacery.

 

Bonus za aktywną drogę do lub z pracy

 

20 pkt

Za aktywną trasę z lub do pracy dłuższą niż 1,5 km z zachowaniem 30-minutowej przerwy od poprzednich aktywności. Trasa musi zakończyć się lub rozpocząć w pobliżu miejsca pracy. Maksymalnie 2 razy dziennie i 10 razy w tygodniu.

Adresy:

Warszawa: Krucza 50, Przeskok 2;

Chełm: Partyzantów 40;

Wrocław: ul. Ks. Witolda 49/12;

Poznań: ul. Poznańska 62/32;

Kraków: ul. Kamieńskiego 47;

Katowice: ul. Powstańców 26;

Gdańsk: ul. Targ Rybny 11/10.

Premie za passę, czyli kolejne aktywne dni z rzędu

Punkty za passę naliczane są łącznie dla wszystkich rodzajów aktywności.
Aby otrzymać punkty za regularność, należy zapisywać dowolne aktywności (na nogach lub na kołach)  kolejne dni z rzędu.

 

Rywalizujemy nie tylko indywidualnie, ale też między zespołami!

 
 1. Zbierz grupę osób, tak aby w dniu startu móc połączyć siły w rywalizacji z innymi zespołami.
 2. Wejdź w widok rankingów (Puchar na dole strony) > Grupowe > Drużyny (stwórz zespół). Tutaj znajdziesz listę już utworzonych zespołów: dołącz do jednego z nich lub wybierz przycisk „Stwórz zespół”.
 3. Możesz nadać swojej drużynie nazwę i logo oraz wysłać znajomym link z zaproszeniem do dołączenia.
 
 1. Punkty zaliczane są jedynie podczas aktywnej edycji konkursu. Przed jej startem (np. w rozgrzewce) aktywności nie są punktowane. Żeby zapisać trasę, musi ona mierzyć przynajmniej 1,5 km.

 2. Liczą się tylko aktywności zapisane w Activy po dołączeniu użytkownika do wyzwania w aplikacji. Nie jest możliwe dodanie tras wcześniejszych, nawet jeżeli były one wykonane już w trakcie trwania konkursu. 

 3. Wszystkie aktywności są weryfikowane przez algorytmy aplikacji. Należy włączać zapis trasy tylko w momencie jej wykonywania. Jeśli zmieniasz środek komunikacji, zakończ lub zatrzymaj zapis trasy - w przeciwnym wypadku takie aktywności zostaną usunięte.

 4. By otrzymać punkty za aktywność musi minąć minimum 30 minut od zakończenia poprzedniej aktywności. Nie musisz jednak czekać – punkty za kilometry naliczają się zawsze (dla aktywności powyżej 1,5 km).

 5. Bonus za dojazd do pracy przyzna się automatycznie, jeśli zachowane zostały wszystkie opisane wyżej zależności.

 6. Punkty za passę przyznawane są łącznie dla wszystkich aktywności, tzn. aby otrzymać dodatkowe punkty w rankingu rowerowym, należy X dni z rzędu zarejestrować trasę w dowolnej kategorii.

 7. Nie zapisuj aktywności w budynkach - błędy sygnału GPS mogą spowodować usunięcie takich tras.

 8. Aby aktywność otrzymała punkty w danej edycji, musi zostać zakończona w czasie jej trwania, czyli przed godziną 23:59. Trasy wgrywane z urządzeń GPS (Garmin, Polar) oraz aplikacji Strava połączonej z Activy powinny zostać zaimportowane przed końcem edycji. Zalecamy, by nie czekać do ostatniej chwili, ponieważ synchronizacja może potrwać dłużej.

 9. Wyniki w zakładce „Mój Profil” są Twoimi wynikami personalnymi, niezależnie od trwania konkursu. Statystyki widoczne w zakładce Rankingów mogą się od nich różnić, ponieważ uwzględniają tylko aktywności wykonane w trakcie aktywnych edycji konkursu.

 10. Jeśli łączysz Activy z urządzeniami Garmin, Polar lub ze Stravą pamiętaj, że w Activy pojawią się jedynie trasy wykonane od momentu połączenia obu aplikacji. Historyczne trasy sprzed połączenia nie zostaną uwzględnione, nawet jeśli zostały wykonane w trakcie konkursu. Listę aktywności, które wliczają się do statystyk konkursu w danej kategorii (rower/bieganie) po synchronizacji urządzeń z Activy znajdziesz TUTAJ.

 11. Jeśli przesyłasz trasy z urządzenia GPS do Activy przez Stravę pamiętaj, by robić to regularnie. Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia zawodnika, który zaimportuje jednocześnie zbyt wiele tras (np. z okresu 5 dni). Dodatkowo narażasz się wtedy na przekroczenie limitów połączenia Activy ze Stravą i nieuwzględnienia przejazdów.